Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Import
kk: Импорт

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: Operation
kk: Операция

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу
