Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Import
km: នាំចូល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Filter
km: តម្រង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: No posts available.
km: គ្មាន​សេចក្ដី​ប្រកាស ។

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: People
km: មនុស្ស

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Add new field
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី
