Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: People
kn: ಜನರು

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Font style
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ವರ್ಗ

en: Conversation
kn: ಸಂಭಾಷಣೆ
