Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Import
ku: هاوردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: Operation
ku: کردار

en: People
ku: خەڵک

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Add new field
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ
