Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Import
lt: Importuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Operation
lt: Veiksmai

en: People
lt: Žmonės

en: Standard
lt: Standartinis

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: Add new preset
lt: Pridėti naują parinktį

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Import preset
lt: Importuoti nustatymų rinkinį
