Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana

en: People
mg: Olona
