Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: People
ml: ആളുകള്‍
