Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй

en: People
mn: Хүмүүс

en: Add new field
mn: Шинээр талбар нэмэх
