Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Import
mr: आयात

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Colors
mr: रंग

en: People
mr: लोक
