Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: People
my: လူများ

en: Standard
my: စံ

en: Font style
my: စာလံုးပံုစံ
