Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
