Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Import
nn: Importer

en: Default
nn: Standard

en: Filter
nn: Filtrer

en: People
nn: Folk

en: Add new field
nn: Legg til eit nytt felt
