Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
