Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Import
os: Импорт

en: Default
os: Æнæивд
