Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: People
pa: ਲੋਕ
