Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: People
ps: خلک

en: Standard
ps: معياري
