Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Filter
ro: Filtru

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: No posts available.
ro: Nu sunt articole disponibile.

en: Operation
ro: Operație

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: People
ro: Persoane

en: Add new field
ro: Adaugă câmp nou

en: Font style
ro: Stil font
