Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
