Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Import
sk: Importovať

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: No posts available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky.

en: Operation
sk: Operácia

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Disable mousezoom
sk: Zakázať zoomovanie myšou

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
sk: Táto voľba zakáže meniť mierku mapy otáčaním kolieska myši.

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená šírka Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
sk: Predvolený stred

en: Default zoom
sk: Predvolená mierka

en: Default map type
sk: Predvolený typ mapy

en: The specified value is not a valid CSS dimension.
sk: Zadaná hodnota nie je platný CSS rozmer.

en: People
sk: Používatelia

en: Standard
sk: Štandardná

en: The import data is not valid import text.
sk: Importované dáta niesu správnym importovaným textom.

en: Add new preset
sk: Pridať nové prednastavenie

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: Micro
sk: Mikro

en: Map: Standard street map.
sk: Mapa: Štandardná cestná mapa

en: Satellite: Standard satellite map.
sk: Družica: Štandardná družicová mapa.

en: Hybrid: Hybrid satellite map.
sk: Hybrid: Hybridná družicová mapa.

en: Javascript is required to view this map.
sk: Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.
