Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Import
sl: Uvozi

en: Default
sl: Privzeto

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: No posts available.
sl: Ni razpoložjivih prispevkov.

en: People
sl: Uporabniki

en: Standard
sl: Standardni

en: Add new field
sl: dodaj novo polje
