Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Import
sq: Importo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Filter
sq: Filtri

en: No posts available.
sq: Asnjë shkrim në dispozicion.

en: Operation
sq: Veprimi

en: Add new field
sq: Shto një fushë të re
