Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: No posts available.
te: టపాలేమీ లేవు.

en: People
te: ప్రజలు
