Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى

en: People
ug: ئەزالار
