Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Filter
ur: فلٹر
