Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Import
az: İmport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: People
az: İnsan

en: Standard
az: Standart
