Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Import
be: Імпарт

en: Default
be: Прадвызначана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: No posts available.
be: Матэрыялы не знойдзены.

en: Operation
be: Аперацыя

en: People
be: Карыстальнікі

en: Standard
be: Стандарт

en: Add new field
be: Дадаць новае поле
