Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Import
fa: ورود

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Filter
fa: فیلتر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: No posts available.
fa: هیچ ارسالی موجود نیست.

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Operation
fa: عملکرد

en: People
fa: افراد

en: Standard
fa: استاندارد

en: Add new field
fa: افزودن فیلد جدید

en: Font style
fa: استایل فونت

en: Image field
fa: فیلد تصویر
