Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Import
gl: Importar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Filter
gl: Filtro

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: No posts available.
gl: Non hai entradas dispoñíbeis.

en: Colors
gl: Cores

en: Operation
gl: Operación

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Disable mousezoom
gl: Desactivar un país

en: Default center
gl: Orde predeterminada

en: Default zoom
gl: Orde predeterminada

en: Default control type
gl: Tipos de argumentos predefinidos

en: Default map type
gl: Tipos de argumentos predefinidos

en: People
gl: Persoas

en: Standard
gl: Estándar

en: The import data is not valid import text.
gl: Os datos importados non son un texto válido de importación.

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: Font style
gl: Estilo de fonte
