Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Import
gu: આયાત

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: People
gu: લોકો

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Add new field
gu: નવુ ક્ષેત્ર ઉમેરો

en: Font style
gu: લખાણ શૈલી
