Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Import
he: יבוא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: Colors
he: צבעים

en: Operation
he: פעולה

en: People
he: משתמשים

en: Standard
he: רגיל

en: The import data is not valid import text.
he: נתוני הקלט אינם טקסט קלט חוקי.

en: Add new preset
he: הוסף קבוע מראש חדש

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: Preset name
he: שם הקבוע מראש

en: Font style
he: סגנון גופן
