Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Import
hi: आयात करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: No posts available.
hi: पोस्ट उपलब्ध नहीं है।

en: Colors
hi: रंग

en: Operation
hi: काम

en: People
hi: कर्मचारी

en: Standard
hi: मानक
