Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: People
hy: Մարդիկ

en: Standard
hy: Ստանդարտ
