Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Import
id: Impor

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Filter
id: Saring

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: No posts available.
id: Tidak ada entri yang tersedia.

en: Operation
id: Operasi

en: People
id: Orang

en: Standard
id: Standar

en: Add new field
id: Tambah data baru

en: Javascript is required to view this map.
id: Javascript diperlukan untuk melihat peta ini.

en: Font style
id: Gaya huruf

en: Image field
id: Field gambar
