Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: People
ka: მომხმარებლები
