Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Import
lv: Importēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: Colors
lv: Krāsas

en: Operation
lv: Operācija

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Disable mousezoom
lv: Atspējot peles tālummaiņu

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
lv: Atspējot ritināšanu kartes tālummaiņai

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes platums norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēri: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
lv: Noklusējuma kartes centrs

en: Default zoom
lv: Noklusējuma tālummaiņa

en: Default control type
lv: Noklusējuma kontroles tips

en: Default map type
lv: Noklusējuma kartes tips

en: People
lv: Cilvēki

en: Standard
lv: Standarta

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Font style
lv: Fonta stils
