Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Import
pl: Importuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Filter
pl: Filtr

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: No posts available.
pl: Brak wpisów.

en: Colors
pl: Kolory

en: Operation
pl: Czynność

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Disable mousezoom
pl: Wyłącz powiększanie myszką

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
pl: Wyłącz powiększanie mapy z użyciem pokrętła myszki

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna szerokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS. Przykłady: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
pl: Domyślny środek

en: Default zoom
pl: Domyślne powiększenie

en: Default control type
pl: Domyślny typ kontrolek

en: Default map type
pl: Domyślny typ mapy

en: The specified value is not a valid CSS dimension.
pl: Określona wartość nie jest poprawnym rozmiarem CSS.

en: People
pl: Ludzie

en: Standard
pl: Standardowe

en: Add new preset
pl: Dodaj nowe ustawienie

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: Map Type Control
pl: Kontrolka typu mapy

en: Map settings
pl: Ustawienia mapy

en: Latitude field
pl: Pole szerokości geograficznej

en: Format must be degrees decimal.
pl: Format pola musi być w stopniach w liczbach dziesiętnych

en: Longitude field
pl: Pole długości geograficznej

en: Micro
pl: Mikro

en: Map: Standard street map.
pl: Mapa: standardowa mapa uliczna.

en: Satellite: Standard satellite map.
pl: Satelita: standardowa mapa satelitarna.

en: Hybrid: Hybrid satellite map.
pl: Hybryda: hybrydowa mapa satelitarna.

en: Terrain: Physical feature map.
pl: Teren: mapa fizyczna.

en: Javascript is required to view this map.
pl: Przeglądanie tej mapy wymaga Javascript.

en: Preset name
pl: Nazwa presetu

en: Zoom Control
pl: Sterowanie przybliżeniem

en: Font style
pl: Styl czcionki

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Edit layer
pl: Edytuj warstwę

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Export layer
pl: Eksportuj warstwę

en: Data visualization
pl: Wizualizacja danych

en: Horizontal bar
pl: Poziomy pasek

en: Not a valid color code.
pl: Nieprawidłowy kod koloru.

en: Import preset
pl: Importuj preset
