Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Import
sr: Увоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: Filter
sr: Филтрирај
