Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: No posts available.
th: ไม่มีเนื้อหา

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: People
th: บุคคล

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Add new field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูลใหม่

en: Font style
th: รูปแบบตัวอักษร
