Tagmap (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: No posts available.
tr: Gönderi yok.

en: Colors
tr: Renkler

en: Operation
tr: İşlem

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: People
tr: Kişiler

en: Standard
tr: Standart

en: The import data is not valid import text.
tr: Veriler içe aktarma için uygun değil.

en: Add new field
tr: Yeni alan ekle

en: Clear filters
tr: Filtreleri temizle

en: Font style
tr: Yazı sitili

en: Delete selected
tr: Seçileni sil

en: Conversation
tr: Görüşme

en: Data visualization
tr: Veri görüntülenmesi

en: Fiter embeds
tr: Gömülü dosyaları filtrele
