Take Control (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: 1 day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: File Browser
fr: Explorateur de Fichiers

en: 1 year | @count years
fr[0]: @count année
fr[1]: @count années

en: 1 week | @count weeks
fr[0]: @count semaine
fr[1]: @count semaines

en: 1 month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois
