Take Control (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: File Browser
gl: Explorador de ficheiros

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses
