Take Control (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: 1 day | @count days
it[0]: 1 giorno
it[1]: @count giorni

en: File Browser
it: Navigatore file

en: 1 year | @count years
it[0]: 1 anno
it[1]: @count anni

en: 1 week | @count weeks
it[0]: 1 settimana
it[1]: @count settimane

en: 1 month | @count months
it[0]: 1 mese
it[1]: @count mesi
