Take Control (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden
