Take Control (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: File Browser
ca: Navegador de fitxers

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos
