Take Control (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: File Browser
da: Filvælger

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: 1 year | @count years
da[0]: 1 år
da[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
da[0]: 1 uge
da[1]: @count uger

en: 1 min | @count min
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 sec | @count sec
da[0]: 1 sek
da[1]: @count sekunder

en: 1 month | @count months
da[0]: 1 måned
da[1]: @count måneder
