Take Control (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: File Browser
fi: Tiedostoselain

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: 1 year | @count years
fi[0]: 1 vuosi
fi[1]: @count vuotta

en: 1 week | @count weeks
fi[0]: 1 viikko
fi[1]: @count viikkoa

en: 1 sec | @count sec
fi[0]: 1 s
fi[1]: @count s

en: 1 month | @count months
fi[0]: Yksi kuukausi
fi[1]: @count kuukautta
