Take Control (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай
