Take Control (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: File Browser
sv: Filhanterare

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
sv[0]: 1 vecka
sv[1]: @count veckor

en: 1 min | @count min
sv[0]: 1 min
sv[1]: @count minuter

en: 1 sec | @count sec
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader
