Talata (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Highlighted content
ca: Contingut destacat
