Talata (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Banner
et: Bänner

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted content
et: Esiletõstetud sisu
